Není masáž jako masáž. Není dotek jako dotek.

Mé masážní terapie jsou sycené čistou přítomností, pozorností ke tvému tělu a laskavým dotekem.
V bezpečném prostoru můžeš pustit napětí nakupené ve hmotě těla i jemných pavučinách mysli.
Můžeš se ponořit a koukat do hlubin svého nitra a být v kontaktu sama se sebou.

Aromaterapeutická

Voňavá a hojivá masáž celého těla jako balzám na pocuchané nervy a roztěkanost mysli. Sama si vybereš esenci oleje, která s tebou v daný okamžik nejlépe zarezonuje a do níž celé tělo zahalíš.

90 minut/1500Kč
120 minut/2000Kč

Čakrová

Oáza ticha, omamná vůně olejů vpíjejících se do kůže, teplé krystaly v kontaktu s tvým tělem. A k tomu můj vědomý dotek, který brnká na energetický orchestr těla a uvádí jej v soulad.

90 minut/1500Kč

Klasická

Plejáda hmatu a tahů, pod kterými pomalu roztává napětí ve svalech a kloubech . Tvé tělo hovoří a já mu naslouchám, co potřebuje v daný okamžik nejvíce. Sama si zvolíš dynamiku masáže – relaxační nebo energizující.

60 minut/1000Kč
90 minut/1500Kč
120 minut/2000Kč

thajská-jógová

Kombinace akupresury, uvolňování blokované energie v meridiánech a protažení podobnému pozicím z jógy. Od malíčku u nohy až po vrcholek hlavy. Tento trojboj je masérskou vyšší dívčí, která očistí hmotu i mysl.

90 minut/1500Kč
120 minut/2000Kč

Královské kombo

Speciální recepis na tvé bolístky. Vyzkoušej, jak s tebou zatočí kombinace masáže, manuální terapie, fyzioterapeutické jógy a auto-masážních technik.

90 minut/1500Kč
120 minut/2000Kč

Nohy v nebi

Prozkoumej mikrokosmos na svých chodidlech a koukni se do zrcadla těla. Reflexní masáž chodidel vytuněná o relaxační masáž celých nožek je blaho nad blaho.

90 minut/1500Kč

Rituál RŮŽE

Celotělový masážní rituál tě odnese do opojně vonícího sadu rozkvetlých růží, pomerančů, gerania a pačuli.
100minut absolutní slasti pro tvé tělo.

100 minut/1650Kč

rituál uzemnění

10 opulentních olejů umíchaných do magického elixíru pro pokožku. Energizujicí masáž doplněná o reflexní ošetření chodidel. Tekutá hojnost a dosycení dotekem.

100 minut/1650Kč

rituál chladivá náruč

Osvěžující masážní choreografie na parné dny, kdy chceš lelkovat ve stínu a jen být. Kompozice olejů s chladivým účinkem a jemný vánek z vějíře přinese dokonalý pocit všeobjímajícího ochlazení.

100 minut/1650Kč

Dárková poukázka

Obdaruj milou osobu laskavou masáží a určitě se jí na rtech slastný úsměv rozzáří.

Go top