Automasáž – foam rolling

Zajdete si rádi na masáž nechat se hýčkat šikovnýma rukama maséra? Co když to ale někde v těle náhle zabolí anebo jste to přepískli při sportu a je potřeba rychlý zásah hned? Pak se přijďte seznámit s foam rollerem alias pěnovým válcem, se kterým si masáž můžete dopřát kdykoliv. A hlavně sami!

Pěnový válec, minirollery a míčky jsou šikovní služebníci pro uvolnění namožených svalů a stimulaci fascií. Stačí jen vědět, kde a jak je na těle použít a velmi rychle s nimi svaly uvolníte a protáhnete, rehydratujete pojivovou tkáň, rozproudíte lymfu a nastartujete očistný proces.

Zpočátku může být cvičení na válci nepříjemné, v některých partiích i krapet bolestivé. Nenechte se ale odradit – začátky se „proválcujete“ a zjistíte, že vy i tělo válec milujete a doslova na něm začnete roztávat.

S použitím pěnového válce, míčů a míčků se na workshopu naučíte 25 technik, se kterými promasírujete opravdu celé tělo, od palce u nohy až k hlavě.

Na workshop je potřeba mít vlastní válec a alespoň 1 masážní míček. Pokud ho ještě nemáte, je možné si jej zakoupit na místě za cenu 400 Kč (válec) a 100 Kč (míček).

V ceně workshopu je také návodný foto materiál s krátkým popiskem technik, který si sebou odnesete domů.

pátek 8.4.2022

17:00 – 19:30 hod.

Wellness Park Lužánky, Brno

1000 Kč / 150 minut

místo si prosím rezervujte emailem na luu.prochazkova@gmail.com

Go top