Jógová terapie pro ženy:
pánevní dno

Pánevní dno
jako dokonalá souhra svalů
jako energetická základna
jako emoční krajina.

Milé, přijměte pozvání na setkání určené výhradně nám ženám – mámám, slečnám, milenkám, čarodějkám. Naučíte se pracovat s důležitým energetickým centrem svého těla, načerpáte nové zkušenosti o této oblasti. Zvláště, jste-li v situaci, kdy cítíte, že vaše pánevní dno není zrovna v nejlepší kondici (třeba po těhotenství a porodu), pak tento prožitek vaše tělo velmi ocení.

Zdravé pánevní dno by mělo být dostatečně pevné, stabilní, pružné, ale na druhé straně i schopné se uvolnit a „cítit“. V těle je tato malá miska svalů, jenž jej tvoří, důležitým centrem pro stabilizaci těla a přímo souvisí s jeho správným držením. Naučíme se proto aktivovat svaly pánevního dna v kontextu svalové souhry celého těla. A ukážeme si, jak jej naopak můžeme uvolnit a zrelaxovat. Poodkryjeme i to, co si na dně schováváme – nahlédneme do míst, ve kterých jsme ukryly nejednu stále pulzující emoci.

Záměr, pozitivní přístup, uvědomělý pohyb, pocity a emoce, touha poznávat své tělo a ochota nahlédnout do svého nitra – často jen vyprázdněné fráze, které ale během setkání a vědomé práce se svým tělem a dechem získají na individuálním obsahu. Jóga bude v tomto případě prověřený nástroj i tichý průvodce, který nás touto expedicí provede.

Workshop je určen všem ženám, jógovým začátečnicím i zkušeným matadorkám.

jaro 2024 (termín bude upřesněn)

1500 Kč / 6 hodin

máte-li předběžný zájem, prosím napište mi na luu.prochazkova@gmail.com

Go top