Milí spolujdoucí na cestě jógy.

Srdečně vás zvu ku podzimního jógovému pohoštění,  které poprvé servíruji v uměleckých prostorách statku Rezi.dance Komařice.

Téma víkendu zatím volně pluje někde v prostoru, neb jeho ideo-mastery budete až vy sami. Jógový jukebox je bezprostorový stroj, v němž si sami navolíte, čemu byste se rádi během víkendovky věnovali. Fantazii se meze nekladou, limitem jsou jen limity mé vlastní, co do znalostí a zkušeností. Někoho zajímají pránájámické techniky, někdo chce vědět, jak rozhýbat ramena či kyčle,  někdo chce tip na šikovnou sestavičku pro střed těla… anebo vás to táhne víc do filozofických témat, jako je třeba “jógové desatero” alias jama nijama či karmický zákon a smrt v józe? Každý účastník víkendovky může navrhnout cokoliv a jeho poptávka bude dost pravděpodobně uspokojena : ) A stejně tak má stejné právo nechtít vůbec nic a nechá se občerstvit z menu, které sestavili ostatní účastníci.


  • pátek 16. října – neděle 18. října 2020
    (Doprava vlastní, po domluvě spolujízda. Odjezd z Brna v pátek odpoledne, návrat v neděli navečer.)
  • ubytování v prostorách statku Rezi.dance: 4x dvojlůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, 1x samostatný dům v zahradě pro 3 osoby
  • jógové lekce budou probíhat  v půdním ateliéru
  • cena 3700 Kč (zahrnuje 2x ubytování, 2x plná penze, jógové menu)
  • přihlášky prosím mailem na luuprochazkova@gmail.com / mobil: 724047909
Go top