Na období podzimu a zimy, kdy více musíme prohřívat své ulity a posílat dobré zásoby do naší energetické spižírny, jsem vyčarovala hojivou a opečovávající masážní kúru UZEMNĚNÍ.

Přes pokožku v delikátní směsi 10 rostlinných olejů dodáme tělu potravu a vláhu. Žádný cukrbliky, tyto opulentní oleje*  jsou elixírem pro pleť, hydratují a vyživují, pokožku zjemní a zesametovatí. A ještě tak krásně voní. Na tělo “elixír” nanáším vždy hodně teplý, prohřeje hmotu a potěší duši. Celá masáž se nese v duchu tekuté hojnosti, dosycení dotekem, harmonizací mezi vnitřním a vnějším světem. Masíruji nohy, paže, dekolt, krk, hlavu.

Velkou část kúry UZEMNĚNÍ věnuji chodidlům – na uvolňující masáž navazuji ošetřením reflexních plošek, které jsou na chodidlech promítacím plátnem našich orgánů. Na podzim a zimě má nejvíce napilno slezina, slinivka, žaludek a posléze plíce a tlusté střevo. Právě reflexní masáži příslušných bodů na chodidlech jim dodáme potřebnou pozornost. Neb, kam jde pozornost, tam jde i Energie.

* směs olejů: pupalkový, sladký mandlový, moringový, jojobový, kokosový, sezamový, perilový, olej ze santalového dřeva, olej z ořechů kukui, tsubaki olej z kamélie japonské

Délka a cena kúry

100 minut – 1600 Kč

Go top