Na období podzimu a zimy, kdy více musíme prohřívat své ulity a posílat hutné zásoby do naší energetické spižírny, jsem vyčarovala hojivou a opečovávající masážní kúru UZEMNĚNÍ.

Přes pokožku ve sladce vonící směsi olejů dodáme tělu potravu a vláhu. V masážním oleji kombinuji tři proslulé ájurvédské oleje – sladký mandlový, moringový a kokosový. Tato svatá trojice olejů je elixírem pro pokožku, vyživí ji a zesametovatí, a je obzvláště příjemná v chladných zimních měsících, kdy naše tělo potřebuje ještě více lásky a hydratace. Směs olejů je doplněná o jemnou vůni indické růže . Na tělo “elixír” nanáším vždy hodně teplý, prohřeje hmotu a potěší duši. Celá masáž se nese v duchu tekuté hojnosti, dosycení dotekem, harmonizací mezi vnitřním a vnějším světem. Masíruji nohy, paže, záda, dekolt, krk, hlavu.

Velkou část kúry UZEMNĚNÍ věnuji chodidlům – na uvolňující masáž navazuji ošetřením reflexních plošek, které jsou na chodidlech promítacím plátnem našich orgánů. Na podzim a zimě má nejvíce napilno slezina, slinivka, žaludek a posléze plíce a tlusté střevo. Právě reflexní masáži příslušných bodů na chodidlech jim dodáme potřebnou pozornost. Neb, kam jde pozornost, tam jde i Energie.

Délka a cena kúry

100 minut – 1650 Kč

Go top