Čakrová masáž je jemná manuální technika, při níž se masér nesnaží primárně uvolnit ztuhlé svaly a blokády přímo ve fyzickém těle, ale pomocí hojivých doteků, vůní, barev a s použitím minerálů, je cílem této terapie harmonizovat proudění energie v těle. Subtilní energie (prána, čchi, ki) je energií, která oživuje našeho tělo a vše v něm uvádí do pohybu (stojí za myšlením, trávením, dýcháním, mluvením, vylučováním, pohybem emocí…). Podle asijských tradic se prána kumuluje v energetických centrech, kterým říkáme čakry. Hlavních čaker rozlišujeme 7 a svým umístěním se promítají do prostoru celé délky páteře a míchy.  Pokud je v nich tok energie nějak narušen (třeba velkým stresem, na emoce náročnou životní situací) a energie přes tato centra přestane proudit optimálně, pak se necítíme dobře, nejsme “ve své kůži” a tato disharmonie se může projevit ve fyzické rovině jako nemoc. 

Při této terapii jemně masíruji trup a chodidla a vířivým dotekem harmonizuji tok energie. U každé čakry zvlášť využívám bioenergetický potenciál jednoho z celkem sedmi éterických olejů, které postupně nanáším na prostor kolem páteře, přední strany trupu, hlavy a obličeje. Vše umocňuji přiložením souznícího minerálu na danou čakru.

Tato technika vám přinese hluboké uvolnění, doplní energii tam, kde je jí aktuálně nedostatek, a může vám pomoci uvolnit a rozpustit emocionální a energetické bloky.

Při masáží používám rostlinné a éterické oleje značek Karel Hádek a Hanna Maria Therapy.

Délka a cena masáže

90 minut – 1500 Kč

Go top