Aromaterapeutická masáž v sobě spojuje příjemnou relaxační masáž s léčivými vlastnostmi esenciálních olejů. Esenciální oleje jsou vonné koncentrované výtažky z rostlin získávané parní destilací za studena. Tímto chemických postupem se získává pouze čistá přírodní látka samotná, a to ve velmi silné koncentraci. A taková jedna kapka dokáže malé zázraky… Každý takový olej pak v sobě nese jedinečné vlastnosti, které mohou ovlivnit naši fyzickou a psychickou kondici (mají účinky analgetické, antidepresivní, antivirotické…).

Před masáži si sami vyberete, jaký olej nebo oleje vás svojí vůní osloví nejvíce. Namíchanou olejovou směs pak klidnými a jemnými pohyby vmasíruji do kůže, z níž snadno pronikne do drobných vlásečnic , dále do krve a krevního oběhu těla. A protože se jedná o těkavé látky, jsou při masáži rovněž vdechovány a rychle se dostávají do čichového centra, odkud dále ovlivňují nervový systém a působí na psychiku.

Aromaterapeutická masáž je vhodná zejména k uvolnění svalových tenzí, odstranění duševního napětí, k psychickému povzbuzení a harmonizaci nervového systému. Využívá se také k posílení imunity, jako prevence proti infekčním onemocněním a zánětům. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, a tím přispívá k detoxikačnímu procesu v organismu.

Při aroma masáži používám esenciální oleje značek dōTERRA,  Hanna Maria Therapy a Karel Hádek.

Délka a cena masáže

60 minut – 800 Kč
90 minut – 1200 Kč
120 minut – 1600 Kč

Go top