Aromaterapeutická masáž v sobě spojuje příjemnou relaxační masáž s léčivými vlastnostmi esenciálních olejů. Esenciální oleje jsou vonné koncentrované výtažky z rostlin získávané parní destilací za studena. Tímto chemických postupem se získává pouze čistá přírodní látka samotná, a to ve velmi silné koncentraci. A taková jedna kapka dokáže malé zázraky… Každý takový olej pak v sobě nese jedinečné vlastnosti, které mohou ovlivnit naši fyzickou a psychickou kondici (mají účinky analgetické, antidepresivní, antivirotické…).

Před masáži si sama vybereš, jaký olej nebo oleje tě svojí vůní v daný okamžik osloví nejvíce. Prostě, co ti podle aktuální nálady a potřeb sedne pod nos. Namíchanou olejovou směs pak klidnými a jemnými pohyby vmasíruji do kůže. Při této relaxační pecce masíruji záda, celé nohy, bříško, hrudník, dekolt, paže, krk, obličej i hlavu. 

Aromaterapeutická masáž je vhodná zejména k uvolnění svalových tenzí, odstranění duševního napětí, k psychickému povzbuzení a harmonizaci nervového systému. Využívá se také k posílení imunity, jako prevence proti infekčním onemocněním a zánětům. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, a tím přispívá k detoxikačnímu procesu v organismu.

Při aroma masáži používám rostlinné a esenciální oleje značek dōTERRA,  Hanna Maria Therapy a Karel Hádek.

Délka a cena masáže

90 minut – 1500 Kč
120 minut – 2000 Kč

Go top