Aromaterapeutická masáž v sobě spojuje příjemnou relaxační masáž s léčivými vlastnostmi esenciálních olejů.

Před masáží samotnou si sama vybereš, jaká vůně olejů tě v daný okamžik nejvíce osloví. Stačí si přičichnout k lahvičce a během pár vteřin budeš vědět, zda je to olej, který tě dnes bude masáží doprovázet. Aromaterapie je krásná v tom, že velmi rychle působí na naší psychiku. A až tedy přiložíš lahvičku pod nos a přivoníš si, budeš přesně vědět, že toto je to, co mě dnes uvolní nebo dodá energii nebo mě vynese ze smutku, který cítím. Pocit je nejlepší šéfkuchař.   

Namíchanou olejovou směs klidnými a jemnými pohyby vmasíruji do kůže. Při této relaxační péči v délce 90-120 minut masíruji záda, nohy, chodidla, bříško, dekolt, paže, krk, obličej i hlavu. 

Aromaterapeutická masáž je vhodná zejména při velkém duševním vypětím, pomůže psychickému povzbuzení a harmonizaci nervového systému. Využívá se také k posílení imunity, jako prevence proti infekčním onemocněním a zánětům, při pre/menstruačních obtížích. Skvěle stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, a tím přispívá k detoxikaci organismu.

Při aroma masáži používám pouze 100% přírodní esenciální oleje značky Hanna Maria Therapy. Nosným základem je mandlový olej značky Karel Hádek.

Délka a cena masáže

90 minut – 1500 Kč
120 minut – 2000 Kč

Go top