Milé ženy, spolujdoucí na cestě jógy.

Srdečně vás zvu ku putování naší spletitou krajinou energie, po stezkách vyšlapaných a známých i v hloubi duše skrytých.

Jógová praxe nás povede do nitra, cestami, kde se kumuluje energie, formuje nás a tvoří. Během několika jógových lekcí budeme prozkoumávat svůj vnitřní svět pulzující energií a učit se v něm číst o sobě samotných. Být v kontaktu. Být. Společný čas provoníme aromaterapií a namasírujeme energetické dálnice i slepé uličky našeho jemného těla.

Do krajiny energií vnějších se vydáme každý den prostřednictvím přírody v okolí penzionu. Poloha na mapě nabízí spoustu možností k pěšímu výletování po kopcích, lukách a lesích Ždárských vrchů a Vysočiny. Své energetické spižírny dososáme pobytem v přírodě. Šustění kroků po místních pěšinách se nám stane společnou mantrou, tichou meditací přímo u zdroje.

Svá těla a hlavy po tento čas složíme v útulném rodinném penzionu Na Čechách. Je to na mou duši všechny smysly omamující místo, nahustěné magickou atmosférou, s prostupujícím duchem starých dobrých časů, kde se báječně vyspíte, nasytíte a odpočinete.


  • 3/12 – 5/12/2021
  • ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích penzionu Na Čechách / www.nacechach.cz
  • jógové lekce budou probíhat  v kamenné galerii hnedle u penzionu (vytápěné dřevem a tuze voňavé)
  • cena 4400 Kč (zahrnuje 2x ubytování, 2x polopenzi, jógový a doprovodný program)

Přihlášky prosím mailem na luuprochazkova@gmail.com anebo 724 047 909.

Go top