Kdo mě krapet znáte, víte, že nejsem typ dovolenkářky uložitelný na lehátko u hotelové bazénu. Má duše je duší dobrodruh a snílek. Potřebuje vidět různé tvary a jejich barvy, cítit vítr, který víří korunami tamních stromů, touží poznávat nové chutě a nasávat odlišné vůně míst. Proto si mé srdce ševelí blahem, protože plánovaný jógový retreat u Jónského moře má spakovaný dobrodružný batůžek.    

Dovolená 2in1 – jógový retreat a zároveň poznávačka po Korfu a Albánii. Čeká nás cesta časem do dob byzantské říše a římského impéria, vejlety nádhernou přírodou, ňuňu pláže a tradiční balkánská kuchyně a víno. A jóga jakbysmet.

Dobrodružství začneme na Korfu, kde prošmejdíme hlavní město Keykyru a ochutnáme, jak je slané jejich moře. Pak nás čeká cesta na Albánskou riviéru, výlet do hor a koupání ve vodopádech Bogova, ochutnávka soudků tamního vinařství, prohlídka  starobylého města Gjirokast, návštěva přírodní rezervace “Modré oko” a jejich jeskyní, obhlídka antického města Butrint. A samozřejmě  k tomu pláže a koupačky, jak ze zájezdových katalogů.

Každé ráno se před novým dobrodružstvím společně naladíme jógou. Ranní praxe se ponese na vlně laskavého probouzení těla. Jemná fyzioterapeutická jóga okořeněná o povzbuzující dechové techniky bude naším prvním vyživujícím snídaňovým chodem. Jóga při západu slunce naše putování toho dne naopak ukončí. V podvečer nás čeká více ostrosti v pohybu a budování síly těla. A jako grand finále thajská jógová masáž a základy reflexologie.

Kompletní program jednotlivých dní si prohlédni TADY.

 

Volá tě to?
Pak TADY najdeš více podrobností o tomto vejletu, který spolupořádám s CK Golden Travel&Tours.

 

Go top